Home page / ProjektyRodinné byty / Rodinné byty Tachlovice
Tachlovice zepredu2 (1)

Rodinné byty Tachlovice

Rodinné byty Tachlovice


Výstavba Rodinných bytů se zahradami na krásném přírodním místě v Tachlovicích u Prahy, nedaleko Nučic.

Jedná se projekt navazující na naši výstavbu Rodinných bytů v Nučicích, kterou budeme realizovat i na dalíších místech na Praze západ.

Zde, opět v nově vytvořené lokalitě, budeme realizovat 2 shodné domy, tedy 4 Rodinné byty se zahradami.

Výstavba prvního domu bude spuštěna každým okamžikem. Domy zde budou realizovány naším systémem dřevostaveb - od našeho dodavatele, společnosti CzechPan, tak jako na většině míst, kde budeme realizovat Rodinné byty v Praze a blízkém okolí.

Na pozemcích v Tachlovicích, díky jejich větší šířce, se nám podařilo náš obvyklý modul, tedy byt 4+kk o výměře 120m2, ještě více vylepšit, zejména co se týče využití vnitřního prostoru. Ke každému bytu zde přináleží velká zahrada cca 500m2. V Tachlovicích, z důdvodu místních regulativů, budou před jednotlivými domy předsazené garáže, přináležijící ke každému Rodinnému bytu.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top