Home page / ProjektyRodinné byty / Rodinné byty Skrbeň
UPRzepredu

Rodinné byty Skrbeň


Výstavba Rodinných bytů i rodinných domů, na 25 parcelách na malebném a skvěle dostupném místě ve Skrbni, kde současně s domy vybudujeme i infrastrukturu.

Jedná se principielně o totožnou akci - viz. výstavba Rodinných bytů v Droždíně i v Grygově, ze kterých budoucí výstavba ve Skrbni architektonicky, typově i velikostně vychází. Některé domy zde budou na samostatných parcelách, proto kombinace Rodinných bytů a domů.

V lokalitě budeme realizovat 2 typy již odzkoušených bytů a domů, tedy byty 4+kk o výměře 120m2 - náš obvyklý modul a byty 3+kk o výměře 95m2. Ke každému bytu zde přináleží různě velká zahrada - dle výběru konkrétní parcely. Výstavba zde bude realizována na celkově 25 parcelách- postupně, ve 3 etapách. Projekt ve Skrbni je součástí projektu Rodinné Byty se zahradami, realizovaných na více místech ČR- vítěz soutěže Realitní projekt roku 2016.

První klient na daném pozemku volí, zda dům bude zděný, či systémem dřevostavby. Obě varianty jsou výrazně nízkoenergetické. Kupujícímu se upravuje na míru vnitřní dispoziční vnitřní řešení, v ceně architekt projektu a stejně tak i výběr vnitřního vybavení, které je dáno do určené ceny (standardu) s individuálním výběrem ve vybraných obchodních domech.

Výstavba proběhne v nové lokalitě, nedaleko vlakového nádraží, kdy se jedná opravdu o velice hezké, klidné a velmi dobře dostupné stavební místo, které je schválené k výstavbě vč. zasíťování IS.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top