Home page / Rodinné byty / Rodinné byty se zahradami Vinoř- Podolanka
zespoda

Rodinné byty se zahradami Vinoř- Podolanka

Rodinné byty se zahradami Vinoř- Podolanka


Výstavba Rodinných bytů se zahradami na unikátním místě, v nově vytvořené lokalitě ve Vinoři - Podolance.

Jedná se o nejvíce individuálně pojatý projekt v rámci Rodinných bytů, který nyní realizujeme v Praze a blízkém okolí.

Jedná se o jedinečné stavební místo s výhledy do Cvrčovického biokoridoru, v nově zkolaoudované lokalitě. Domy zde byli přizpůsobeny již schváleným typům domů, které vycházejí z architektonického návrhu Ing. Arch. Berčíka. V lokalitě budeme realizovat dva domy, tedy 4 Rodinné byty se zahradami. Domy budou opět realizovány naším systémem dřevostaveb - od našeho dodavatele, společnosti CzechPan.

V každém domě jsou vždy dva typy bytů- byt 4+kk o výměře 150m2 a byt 5+kk 163m2. K většímu z bytů je možné vybudovat garáž, u menšího stání pro jedno auto, které může být zastřešené. Ke každému bytu zde přináleží zahrada cca 470m2.

U výstavby v Podolance jsme architektonicky vycházeli z již výše zmíněného návrhu, který jsme přizpůsobili dvěma bytovým jednotkám. Dům se od příjezdu "tváří" jako přízemní, ovšem ze vstupní chodby vstoupíme po schodech dolů, tedy do dalšího podlaží, kde se nachází i centrální obývací pokoj se vstupem na terasu. Střecha domu je dle požadavků místních regulativů plochá - zatravněná a navazuje tak na jedinečný přírodní ráz okolí. Domy jsou orientovány na jižní světovou stranu, přičemž okna jednotlivých místností- velké proskléné plochy, jsou vždy na koso, což dotváří architektonickou vytříbenost projektu, ale i napomáhá odrážet přímé jižní slunce.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top