Home page / ProjektyRodinné byty / Rodinné byty se zahradami Droždín
deleni pozemku

Rodinné byty se zahradami Droždín

Rodinné byty se zahradami Droždín


Výstavba rodinných bytů tedy rodinných domů o dvou bytových jednotkách s přiřazenými zahradami na krásném místě v Droždíně.

Zde na nově vytvořených, krásných stavebních parcelách na lukrativním místě v Droždíně budeme postupně realizovat 3 prakticky totožné Rodinné byty se zahradami, tedy celkově 6 bytů.

Výstavba prvního domu spuštěna. Jedná se o zděnou variantu. Druhý dům bude také zděný a třetí bude náš systém dřevostavby.

Nízkoenergetické novostavby bytu 4+kk o výměře 120m2 - náš nejobvyklejší modul. Ke každému bytu přináleží zahrada cca 350-360m2. Vždy k jednomu z bytů v rodinném domě byla dle regulativu povinnost vybudovat garážové stání. Druhý byt má vždy samostatný příjezd s vymezeným stáním vedle domu - může být zastřešeno např. pergolou.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top