Home page / Rodinné byty / Rodinné byty Nučice
ze zaahrady4

Rodinné byty Nučice


Výstavba Rodinných bytů se zahradami na krásném místě na okraji nové výstavby přímo sousedící s okolní krajinou v Praze - Nučicích.

Jedná se v podstatě o typový projekt, v rámci Rodinných bytů, který chceme realizovat v Praze a blízkém okolí. Takto pojaté Rodinné byty budeme postupně realizovat na více místech v blízkosti Nučic a na Praze západ, v lokalitách s nově zkouladovanými stavebními parcelami.

Výstavba prvního domu bude spuštěna každým okamžikem. Domy zde budou realizovány naším systémem dřevostaveb - od našeho dodavatele, společnosti CzechPan, tak jako na většině míst, kde budeme realizovat Rodinné byty.

Zde budou realizovány naše obvyklé moduly, tedy byty 4+kk o výměře 120m2. Ke každému bytu zde přináleží velká zahrada cca 600m2. U výstavby v Nučicích jsme s architekty více zapracovali na vhodném umístění domu na pozemku tak, kdy z nepříliš vhodné orientace, vzhledem ke světovým stranám, jsme učinili výhodu, tzn. byty zůstávají prosluněny a současně to vlastníkům umožňuje vyjít na zahradu buď do stinné nebo slunečné části.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top