Home page / ProjektyRodinné byty / Rodinné byty Grygov
UPRzezadu

Rodinné byty Grygov


Výstavba Rodinných bytů s přiřazenými zahradami na krásném místě v Grygově.

Jedná se v podstatě o totožnou akci - viz. výstavba Rodinných bytů v Droždíně, kde budeme také na nově vytvořených stavebních parcelách v Grygově realizovat 3 Rodinné byty se zahradami, tedy celkově 6 bytů.

Výstavba prvního domu spuštěna. Všechny domy budou realizovány naším systémem dřevostaveb - od našeho dodavatele, společnosti CzechPan.

Zde budeme realizovat dva typy bytů, tedy byty 4+kk o výměře 120m2 - náš obvyklý modul a byty 3+kk o výměře 95m2. Ke každému bytu zde přináleží vždy stejně velká zahrada cca 340m2. V této lokalitě nám nebylo díky regulativům umožněno budovat vikýře, tedy jsme domy museli upravit na klasické dvoupodlažní. Dále zde vyplývá z regulativů ke každému z bytů zbudovat v domě garáž.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top