Rodinné byty


Proč rodinné byty?


Za rozvojem tohoto produktu, stojí zejména názory a nadšení našich klientů, jakožto ideáním způsobu bydlení dnešní moderní doby. Tedy bydlení v prostorných bytech s menšími zahradami, bezůdržbové a nízkonákladové, mnohdy za ceny nižší, než běžné byty ve stejných kategoriích, které si sami přizpůsobují dispozičně, spolu s výběrem všech materiálů vnitřního vybavení.

Nápad k jejich vzniku, vychází ve zvyšujících se požadavcích měst a obcí, na velikost stavebních parcel pro rodinnou výstavbu, čímž výstavbu na nich omezují pouze pro vybranou klientelu a výstavbu větších rodinných domů. Příčinou vzniku potom je fakt, že rodinný dům může disponovat až třemi bytovými jednotkami, na jednom pozemku.

Za vznikem projektu Rodinných bytů, stojí 3,5 roku naší usilovné práce, vč. práce našeho právního, projekčního a finanční oddělení, které zavadlo nyní již ustálené řešení architektonické, smluvní, vč. nastavení financování v bankách, jakožto plnohodnotného developerského produtku, s výhodným financováním pro naše klienty, které nám umožňuje pro ně tyto byty se zahradami realizovat.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top