Home page / O nás
Untitled-9_png

O nás


Jsme svým složením spíše rodinně založená, stabilní, současně ale inovativní developerská společnost, jenž se postupně vyvíjela od roku 1990, kdy nynější jednatel a ředitel společnosti začal podnikat ve stavebnictví a obchodu, dle tehdejší legislativy.

Od r. 2004 je společnost registrována jako spol. Developing s.r.o., realizující již od začátku individuální výstavbu. V r. 2012 vznikla potom spol. Developers 4You s.r.o., zastřešující určené části projektů, vedená nynějsím obchodním ředitelem, podnikajícím v obchodu s nemovitostmi od r. 2005. Obě společnosti tvořili sice fakticky již jeden celek, ale tlačeni legislativou, jsme přistpupili i k právnímu sjednocení. 

spol. Developing 4You s.r.o. je tedy spojením dvou společností Developing. s.r.o. a Developers 4You s.r.o., vedená zakladateleli obou společností, s letitými zkušenostmi zejména z oborů stavebnictví a obchodu s nemovitostmi.

Vedení společnosti je nyní, jak se říká, v nejlepších letech, ředitel společnosti 56 a obchodní ředitel 39 let.

Pro naše, ale hlavně Vaše potřeby, disponujeme špičkovým týmem odborníků z branže:

Realitní–  Stavební–  Architektonické–  Projekční–  Inženýrské–  finanční - Právní.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top