Home page / O nás / Filozofie firmy
nasevize_png

Filozofie firmy


Vizí naší společnosti, která nás provází od založení, je přesvědčení, že v nové nemovitosti budete bydlet Vy – Vy se zde tedy musíte cítit dobře a Vám, nikoliv nám, se musí líbit. Současně ale, cena této Vaší nemovitosti by měla být správná a přiměřená.

U většiny projektů aplikujeme své vlastní, před mnoha lety vymyšlené a prověřené Know-how. Ve zkratce mírně odlišné nastavení jednotlivých procesů, zejména smluvního řešení a jejího načasování, jenž nám umožňuje v konečné fázi stavět pro Vás se zachováním možnosti úprav na míru, ale současně levněji, než bývá obvyklé.

Naší snahou je, nacházet příjemná místa k budování lidských domovů – ne jen k bydlení. Aby námi realizované stavby byly kombinací dobré architektury, dobré ceny a výborných užitných vlastností pro své obyvatele, za splnění výše uvedených našich přesvědčení, pro Vás...

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top