Rodinné byty


Co to je?


Ideální a žádaný způsob bydlední dnešní moderní doby, ve skvěle dispozičně a prostrově řešených bytech, každý s vlastní zahradou, oddělenými vstupy, příjezdem, stáním pro auto, nebo garáží  a to za ceny bežných bytů.

Naše Rodinné byty se zahradami, jenž realizujeme na mnoha různých místech v ČR, jsou tedy rodinné domy se dvěmi (někdy i třemi) bytovými jednotkami, s oddělenými pozemky, jenž jsou z hlediska právního bytem, ale z hlediska uživatelského jde o plnohodnotné rodinné domy se zahradami, zcela stavebně oddělené.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top