Home page / O nás / Co děláme
codelame_png

Co děláme


Zabýváme se především- individuální rodinnou výstavbou, přestavbami a rekonstrukcemi bytů, povětšinou ve starších bytových domech s jejich současnou renovací, vestavbami originálních půdních bytových jednotek i výstavbou menších bytových domů. Naše výstavby jsou vždy „šité na míru“ každému z klientů, dané situaci na trhu a lokalitě k výstavbě, jejímu okolí a podmínkám úřadů.

U všech našich projektů, nehledě na cenu, má každý z našich klientů rozsáhlé možnosti úprav, nejenom dispozičního řešení svého bytu/domu a možnosti takřka neomezeného výběru kompletního vnitřního vybavení. Každému z klientů tak tvoříme originál, na míru, dle jeho představ a možností, ovšem současně vždy za ceny nižší než konkurence, k čemuž při realizaci využíváme naše letité Know- how.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top