Home page / ProjektySpuštěné projekty / Bytový dům - Na Vyhlídce
oblozeni ulice3

Bytový dům - Na Vyhlídce


Opět se nám podařilo získat jednu z velmi zajímavých nemovitostí k přestavbě. Byla původně jedním velkým RD- vilou realizovanou v cca 80 letech. Jedná se o velice kvalitní stavbu. Dojde zde k přerozdělení vily na 3 bytové jednotky v patrech nad sebou a s aterliérem se zahradou v přízemí domu, viz. podrobný rozpis v galerii. Ke každé jednotce bude náležet určená část zahrady, garáž, nebo parkovací stání. K největším bytům bude náležet zahrada cca 100m2 a jedna garáž v přízemí domu. Z bytů ve 2 a 3NP je úžasný otevřený výhled na panorama města.

Tato moderní forma bydlení osloví zejména rodiny, hledající kompromisní bydlení mezi bydlením v bytě a bydlením v rodinném domě na lukrativním a dostupném místě.

Byty budou opět rekonstruovány do stavu novostavby, na míru každému z klientů. Každý z nich má možnost výběru ve vybraných obchodních domech vždy do dané ceny. V rámci rekonstrukce bytových jednotek bude provedena i rekonstrukce na společných částech domu, vč. zateplení fasády, nové střechy, balkónů, oprava oplocení, chodníků, apod.. Byty budou provedeny ve vyšším standardu a zajištěny kvalitními českými dodavateli.

1np 11s 22np 1Dělění garáže na výhradní parkovací místa k BJIMG_20170314_101557IMG_20170406_135045Na Vyhlídce podklad k inzerci2oblozeni ulice3zezadu3 (1)Řez B-B

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top