Home page / ProjektySpuštěné projekty / Bytový dům Českobratrská
pohled na dum po reko_vizualizaceG

Bytový dům Českobratrská


Prodej a rekonstrukce lukrativních bytů na skvělé adrese s parkováním a zahradami ve vnitrobloku domu.

Prodej bytů po kompletních rekonstrukcích v bytovém domě v klidné části ulici Českobratrské v novém rezidenčním projektu Českobratrská za jedinečné ceny. Jedná se o byty 2+kk, 3+kk, 4+kk  a dům se samostatným přístupem ve vnitrobloku, všechny jednotky budované do stavu novostavby s možností úprav každému na míru. K bytu paří dále sklepy v suterénu domu. Možnost přikoupení garážového stání ve vnitrobloku. V projektu se nachází celkově 6 bytů 2x 2+kk a 2x 3+kk a jeden byt 4+kk, některé jsou se zahrádkami, nebo balkony, nebo zajímavé půdní s průběžnými vikýři. V projektu je také uvažován RD o dispozici 4+kk situovaný ve vnitrobloku. Ceny bytů a RD jsou ve střední/ nižší cenové hladině, za byty ve vyšší cenové kategorii, a jsou vždy za rekonstruovaný byt/RD na klíč dle standardního provedení, které si volí zájemce ve vybraných obchodních domech, přičtením, nebo odečtením z ceny standardu. Možnost koupi hradit hypotékou. V první fázi si kupujete byt ve stavu nynějším a poté se byt rekonstruuje do Vámi požadované podoby. Vše lze hradit hypotékou v předjednaných bankovních domech. Ojedinělá nabídka bydlení v žádané lokalitě v blízkosti parku i centra města za lukrativní ceny s možností ovlivnit vzhled a řešení bytu.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top