Projekty


Budování infrastruktury


Zde můžete vidět ukázku z realizací při budování kompletní infrastruktury při vytváření nových ulic, které v lokalitě budujeme, pokud současně budujeme i rodinné domy pro naše klienty.

První ulice se nachází na lukrativním místě v Olomouci Samotiškách. Realizace probíhala na pozemku o velikosti cca 12 000,-m2. Samotná realizace obnášela gravitační kanalizace (vzhledem k tomu že v Samotiškách není obecní kanalizace byla dočasně zaslepena a bude napojena po jejím vybudování), nový vodovodní řád, vedení elektřiny včetně veřejného osvětlení a plynovodní řád NN. Obslužná místní komunikace byla provedena s asfaltovou svrchní vrstvou v celkové délce cca 330 m .

Druhá ulice je přímo v Olomouci, kde na pozemcích cca 4000m2 budovali 6 RD včetně vytvoření nové komunikace o délce cca 130m2. Realizace byla vč. tlakové kanalizace, vedení elektřiny vč. veřejného osvětlení, plynovodní tád NN. Obslužná komunikace byla opět provedena s asfaltovou svrchní vrstvou

Seznam projektů v kategorii:

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top