P1010807

Vestavba 6 bytů ve stávajícím historickém domě v centru Soběslavi


Tato vestavba bytů bude provedena jako nástavba ve stávajícím domě, v centru historického města na ul. Palackého, za velmi příznivé ceny. Nabízíme možnosti úprav v rámci bytové jednotky dle požadavků klienta. Jednotlivé byty jsou nyní ve fázi hrubé stavby, s novou střechou, okny, betonovými podlahami, aj. Na dostavbu je vyřízené právoplatné stavební povolení. Dokončení do 6 měsíců ode dne podpisu kupní smlouvy. Dům projde dále rekonstrukcí fasády, vjezdu a dvorního traktu, ve kterém jsou prostory pro krásné posezení, stání pro auta. V přístavku ve dvoře budou dále zbudovány sklepy a další společné prostory. Dále je k dispozici společný pozemek ve dvoře. Lukrativní nabídka bydlení na míru, v novém, situovaném do původní zástavby v centru, za minimální měsíční režie a opravdu špičkové ceny

Z původních 8 bytových jednotek, dispozičně 2+kk a výměrách cca 50 m2, z čehož čtyř bytů půdních, byla na přání konečných zájemců přepracována projektová dokumentace a po vyřízení změny stavby před dokončením započala výstavba 6 bytů dle individuálních přání klientů. Vznikají tak nakonec prostorné, atypické a krásné byty za bezkonkurenční ceny, které se právě dokončují.

Všechny byty nyní prodány, níže ukázky hotových bytů ke kolaudaci, průběhu výstavby a projektové dokumentace ke stavebnímu povolení

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top