Home page / Půdní byty / 3 půdní byty Rooseveltova
DSCF0493

Výstavba 3 půdních bytů s kompletní opravou domu - bytový dům Rooseveltova


Po velmi dobrých zkušenostech s rychlým prodejem a probíhající vestavbou půdních jednotek v bytovém domě v Hejčíně, proběhla na bytovém domě na ul. Rooseveltova vestavba tří obdobných bytových jednotek, rovněž zamýšlené především jako startovací bydlení s mezonety na patře. Dům s velmi dobrou polohou vzhledem k centru a městskému parku, rovněž v celkově špatném stavu s cílem provést mimo vestaveb i celkovou rekonstrukci. Byla provedena oprava střechy vč. okapů a svodů, venkovních parapetů, opravená trhlina na domě- statické zajištění, zrenovovaná štuková fasáda, která byla v horším stavu, nové vstupy, zrenovované vstupní dveře, chodníky ve dvoře domu a celková oprava chodeb.

Popis Bytů:

Byty jsou o celk. výměrách- 50m2 + mezonet na spaní 20m2, 49m2 + mezonet 25m2 s terasou a 32m2 + mezonet 15m2. Byty hotové do 8 měsíců od vydaného stavebního povolení. V ceně započítány veškeré standardy- vybavení ve střední cenové hladině s možností výběru, podlah, oken, dveří, sanity, keramického obložení, dlažby, topení, aj. V ceně není započítána kuchyňská linka, jen příprava na ni. Možnost financovat celou vestavbu úvěrem. Standardem projektu je variabilita, tzn. možnost před započetím stavby posouvat s příčkami, změnit dispozici, typy a velikosti oken, umístění a typ schodiště, zvolit terasu ve zvýšeném patře apod.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top