Home page / Půdní byty / 3 půdní byty Hejčín
Hejcin3

Výstavba 3 bytů spojená s celk. opravou domu - bytový dům Hejčín


Na bytovém domě v Hejčíně byla provedena vestavba tří půdních bytových jednotek. Byty byly určené prioritně jako startovací bydlení s co nejlepším poměru ceny vzhledem k užitné ploše, ve standardním provedení. Všechny byty využívaly v menší míře horní patro- mezonet, jako ložnici s pochozí výškou. Na domě v průběhu výstavby položena nová střešní krytina, okapy, svody, nové vchodové dveře, schránky i zvonky, nově opravené chodby, fasáda kolem celého bloku, čelní fasáda byla opravena na konec se zachovanými štuky.

POPIS BYTŮ:

Byty ve 3.patře bytového domu jsou o celk. výměrách- 42m2 + mezonet na spaní 20m2, 32m2 + mezonet 15m2 a 69m2 + mezonet 33m2. Ke každému z bytů náleží samostatná komora se zabudovaným plynovým kotlem a také společná terasa 8m2 na patře. Byty hotové do 8 měsíců od vydaného stavebního povolení. V nabízené ceně byli veškeré standardy a vybavení ve střední cenové hladině s možností individuálního výběru klientem- podlah, oken, dveří, sanity, keramického obložení, dlažby..aj.

Standardem projektu byla opět variabilita, tzn. možnost před započetím stavby posouvat s příčkami, změnit dispozici, typy a velikosti oken, umístění a typ schodiště, zvolit terasu na patře apod.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top