Home page / ProjektyProjekty ve výstavbě / 3 byty se zahradami Valdenská
IMG_20180209_114023_resized_20180209_072805241

Viladům Valdenská


Jedná se o naši klasickou akci, tedy optimální přerozdělení stávajícího bytového domu na bytové jednotky o ideálních výměrách. Kdy ke každé jednotce přiřazujeme příslušenství, tzn. části zahrady, sklepů, garáží apod. A rekonstrukci bytových jednotek i celého domu.

Tato moderní forma bydlení osloví zejména mladé rodiny, hledající kompromisní bydlení mezi bydlením v bytě a bydlením v rodinném domě v blízkosti centra města. Jedná se o rozdělení menšího bytového domu na dva totožné byty v 1. a 2.NP a zajímavou půdní vestavbu ve 3. NP. Ke každému z bytů náleží velký sklep cca 10m2, možnost garáže a zahrada cca 180m2 v osobním vlastnictví s podílem na společných částech domu a společného pozemku.

Byty 3+kk s původně nevyhovující dispozicí, procházejí rekonstrukcí do stavu novostavby, na míru každému z klientů. V rámci rekonstrukce bytových jednotek bude provedena i rekonstrukce na společných částech domu, vč. zateplení fasády, nové střechy, apod., čímž dojde ke zhodnocení nemovitosti a jejímu zatraktivnění na realitním trhu. Byty budou provedeny ve vyšším standardu a zajištěny kvalitními českými dodavateli. Každý z klientů má možnost výběru ve vybraných obchodních domech vždy do dané ceny.

Prodáváte pozemek k výstavbě?


Hledáme pozemky určené k výstavbě na bytové domy. Nabízíme Vám větší zhodnocení. Ctíme okolí a vždy se snažíme navrhnout výstavbu tak, aby byla dle podmínek místněpříslušných regulativů a zejména v souladu s okolím. Nabízíme vyšší, než Vámi požadovanou cenu.

Více zde

Zdarma Váš dům opravíme!


Máte dům, který potřebuje opravit a nemáte na něj finance? Přemýšlíte, jak získat finance na opravu domu? Jste družstvo nebo společenství vlastníků a nevíte, jak se dohodnout na opravě domu, kde sehnat potřebný kapitál?

Více zde

Bytový dům Petrovice - Praha


Po změně legislativy, ve které díky zneplatnění pražských stavebních předpisů- PSP, nebylo možno schválit jakýkoliv projekt v centrální části Prahy, jsme se nevzdali a dle nových PSP zdárně finišujeme v tomto projektu v nové a rozšířené podobě, k definitivnímu schválení k výstavbě.

Více zde

Kontaktujte nás

Kanceláře:

Římská 31
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Krakovská 6
Olomouc - Nové Sady
779 00

Tel: +420 607 087 101
Email: info@developing4you.cz

developing 4 you

Developing 4You s.r.o.
Dlouhá 35
Praha 1 - Staré Město
110 00

IČ: 053 45 227
DIČ: CZ 053 45 227

Top